10-річний хлопчик грає на гітарі, як фронтмен AC/DC. Ось це талант!

Україна

У багатьох дітей таланти починають проявлятися з ранніх років.

Але деяким з них вдається так швидко розвинути і «прокачати» свої навички, що їх майстерність викликає неймовірне захоплення і навіть здивування, інформує Ukr.Media.

10-річний Тадж Фаррант з Австралії присвятив своє дитинство грі на гітарі. Все почалося у 2016 році, коли хлопчик разом з батьком відвідав концерт відомої рок-групи AC/DC. Таджу так сподобалася гра гітариста, що він попросив у батьків музичний інструмент.

Ось вже більше 3-х років Фаррант не випускає з рук гітару. За цей час він досяг більших успіхів, ніж багато дорослих музикантів!

Майстерність Таджа відзначають не лише його батьки і вчителі, але і журналісти, а також гітаристи зі світовим ім'ям.

Своїми соло юний австралієць завойовує все більше шанувальників і дівчачих сердець!

У лютому 2019 року Тадж підписав свій перший контракт. Крім того, хлопчик встиг виступити на одній сцені з блюзовим гітаристом з Австралії Ешем Грюнвальдом.

А наприкінці березня 2019 Фаррант взяв участь у шоу Еллен Дедженерс, де виконав композицію «Sweet Child of Mine» групи Guns n'roses.

Відео з грою Таджа на гітарі збирають від сотень тисяч до півтора мільйона переглядів. Він щодня відточує свою майстерність і час від часу виступає в хард-рок-кафе.

Погодьтеся, 10-річний школяр грає на гітарі не гірше багатьох відомих музикантів.

Оцените статью
Добавить комментарий