Малайзійка навчилася створювати справжні шедеври з желе. Завдяки такому прояву творчості їй вдалося подолати важку недугу

Україна

Завдяки створенню оригінальних тортів з желе жінці вдалося перемогти рак.

Торти з желе малайзійського майстра Сью Хен Бун виглядають точнісінько як квітучий ставок з японськими коропами. Це філігранна робота і, за словами Сью, на створення кожного виробу залежно від рівня складності йде до чотирьох годин, повідомляє, інформує Ukr.Media.

Вперше художниця зацікавилася виготовленням тортів з желе під час поїздки до Малайзії, де вона познайомилася з творчістю місцевих кондитерів. А у 2016 році вона вирішила пройти курс навчання у відомого майстра з 3D-желейного мистецтва.

Для приготування тортів використовується прозора желейна основа і натуральні барвники, розчинені у молоці, які вводяться у желе за допомогою шприца зі спеціальними насадками. Близько року тому Сью діагностували рак молочних залоз на третій стадії, і це лише підштовхнуло її продовжити творчість. Робота з яскравими фарбами допомагала художниці налаштуватися на краще і надавала сил у боротьбі з тяжкою хворобою.

"Я твердо вирішила, що не дозволю раку позбавити мене улюбленої справи".

У ті дні, коли Сью почувалася добре, вона створювала желейні 3D-торти для доглядальниць і лікарів.

"Я вже не була обмежена у часі і нікуди не поспішала. Я могла повною мірою висловити свої почуття у роботі, і дизайн тортів значно покращився".

За словами Сью, занурення у творчість допомагало їй абстрагуватися від фізичного болю і похмурих думок. Протягом усього курсу лікування їй вдавалося зберігати позитивний настрій.

Сьогодні Сью Хен Бун — мешканка Сіднея і власниця успішного бізнесу, кондитерської студії Jelly Alchemy. За її зізнанням, саме завдяки життєвим труднощам вона змогла довести свої навички до досконалості — у її картинах тепер відбивається душа.

Улюблена тема Сью — флористика.

"Я полюбляю малювати квітучі сади, тому що квіти здатні висвітлити собою навіть найпохмуріший день".

Ось ще кілька її приголомшливих робіт:

Оцените статью
Добавить комментарий