Поки Порошенко на морі! «Любий друг» наніс остаточний удар: такого “гетьман” точно не чекав

Новини

Поки пан експрезидент-криголам Порошенка насолоджується всіма перевагами Ол-інклюзів, від його “любого друга” прилетів ще один удар.

Колишній небожитель політичного Олімпу Давид Жванія, публікує одне скандальне відео за іншим. Фактично, сам зізнається у скоєнні злочину. І викриває при цьому шокуючі подробиці про діяльність своїх колишніх соратників, зокрема, п’ятого президента Петра Порошенка і його оточення. Пише korupciya.com

«Давид Жванія – давній партнер Віктора Ющенка, давній партнер Петра Порошенка, це такий політик, який був завжди схильний до помаранчевого табору і, зрештою, мав свої високі посади, був нардепом», – нагадує політичний консультант Сергій Биков.

Але потім, вочевидь, щось у стосунках і з Ющенком, і з Порошенком пішло не так…

З останнім вони колись були однопартійцями. Як сірий кардинал, Давид Жванія був поруч із Петром Порошенком під час його становлення як президента. Вони справді були надзвичайно близькими і тому Жванія, дійсно, міг знати усі його таємниці.

«Якщо ти привів когось до влади, тобі потрібно відійти на безпечну відстань. Бо першими знищують тих, хто знає, як ти прийшов до влади. І хто знає тобі реальну ціну», – каже політичний експерт та правозахисник Михайло Чаплига.

Реальну ціну і, як запевняє сам Жванія, реальні цифри, він називає у своїх викривальних відео. Одна з таких цифр – п’ять мільйонів євро.

«Безпосередньо я і тогочасний міністр закордонних справ Клімкін брали участь у передачі п’яти мільйонів євро», – каже Жванія.

Так чи інакше, але сам факт оприлюднення такої заяви – це вже справжній міжнародний скандал. Де звичайних виправдань або спростовування буде замало.

«Цією історією обов’язково повинні зацікавитися антикорупційні органи або правоохоронні органи Європейського союзу. Мова йде, очевидно, про політика-поляка, скоріш за все. Це один з колишніх президентів. Це одна з моїх версій. А інша версія, що це, цілком можливо, один з чиновників Єврокомісії», – озвучує версії Михайло Чаплига.

Ангела Меркель? Чи хтось з польської сторони? Всі версії того, ким міг бути цей високопосадовий чиновник, так і залишаються версіями. Жванія жодних прізвищ поки не називає. Поки.

Ще одна цифра, яку оприлюднює у своїх скандальних плівках колишній політик – чотири мільярди доларів.

«Порошенко за час перебування при владі отримав корупційним шляхом більш ніж чотири млрд доларів США. Всі кошти виведені у офшори», – каже Жванія.

«Ходили чутки що він декілька разів шантажував президента, тоді ще Петра Порошенка, тим, що він почне говорити. Відповідно, у його сторону було відкрито кілька кримінальних справ, якими його шантажували у відповідь. І йому було непереливки», – зауважує Чаплига.

Наразі це ще не кінець. Давид Жванія анонсує ще не одну серію цього політичного блокбастера, який точно не має залишитись без уваги: громадськості, органі, судів і всього світу.

Оцените статью
Добавить комментарий