Предмети, які не можна передавати з рук в руки

Україна

Як захистити себе від пристріту.

Світ постійно змінюється, з розвитком технологій двадцять перше століття принесло людству і відчуття нестабільності, яке викликає тривогу і навіть депресію. Ймовірно, тому попри тотальний прогрес, люди як і раніше вірять у прикмети як спосіб хоч щось взяти під контроль, інформує Ukr.Media.

Так, наприклад, деякі предмети не можна передавати з рук в руки, щоб не накликати на себе нещастя.

Золоті кільця

Кільце несе інформацію про свого власника і є потужним талісманом. Щоб випадково не накликати на себе біду, не можна брати в руки і приміряти чужі кільця. Якщо дуже хочеться, то кільце потрібно покласти на стіл і дати йому час відлежатися. Варто насторожитися, якщо хтось наполегливо пропонує вам надіти його кільце — можливо, він хоче вас зачарувати. Винятком тут може бути тільки обручка.

Гроші

Найчастіше в цю прикмету вірять продавці і таксисти, оскільки їх робота пов'язана з грошима. Вважається, що якщо взяти гроші з рук людини, можна випадково взяти і її долю. Чорні маги зводять на гроші псування і передають його таким чином іншому. До речі, той хто дає гроші також ризикує передати свою удачу і багатство іншій людині. Найкраще класти гроші на дерев'яну поверхню, а ідеально — кидати на підлогу.

Ножі й ножиці

А також сокири, серпи, коси та інші колючо-ріжучі предмети не можна передавати, щоб не "розрізати" дружбу і не посваритися з близькою людиною. До речі, саме тому ножі не можна дарувати, а щоб відвести біду, натомість досить дати монетку.

Цибуля

Згідно з прикметами, взяти цибулю з рук іншої людини означає прийняти і її сльози. Найбільш забобонні люди поширюють це правило і на часник, щоб захистити себе від печалей з усіх боків.

Обереги

Амулети, призначені не вам, не можна брати в руки ні за яких обставин. Якщо так склалося, що вас просять передати оберіг іншій людині і немає ніякої можливості відмовитися, прослідкуйте, щоб його обгорнули папером або тканиною.

Оцените статью
Добавить комментарий