Рішення за Кабінетом міністрів! На топову держпосаду цілих 6 кандидатів. “Серед них іноземці”

Новини

Державне підприємство Укрзалізниця, яке після відставки в січні поточного року Євгена Кравцова тимчасово очолює Іван Юрик, може обзавестися новим керівником уже через кілька тижнів. Серед них четверо громадян України і іноземці – Якуб Карновськи і Володимир Владимиров.

Про це йдеться в матеріалі видання Європейська правда.

Переможця конкурсу буде виявлено в процесі проведення інтерв’ю. Після цього його кандидатуру затвердить Наглядова рада і головний акціонер підприємства – Кабінет міністрів України.

Орієнтовно, новий глава Укрзалізниці очолить підприємство через три тижні.

Головні кандидати на пост глави Укрзалізниці

Якуб Карновськи
В даний момент Карновськи входить до складу наглядової ради Укрпошти. Був головою Польської залізниці в 2012-2015 роках. Раніше Карновськи трудився в сфері фінансів. Громадянин Польщі.

Петро Чернишов
У 1990 році почав кар’єру в міжнародній компанії АВВ, сфера діяльності якої – електротехніка. Пізніше очолив підрозділ Carlsberg в Україні. У червні 2014 року став президентом компанії Київстар, однак через чотири роки менеджера звільнили. Імовірно, через критику президента Петра Порошенка.

Іван Юрик
У період з червня 2018 року по червень 2019 року входив до складу наглядової ради Укрзалізниці. Після цього став членом правління УЗ. Працював в міністерстві фінансів України та Офісі залучення інвестицій. Останнім часом виконує обов’язки голови правління УЗ.

Володимир Владимиров
П’ять років був главою Болгарської залізниці. Зробив підприємство прибутковим. На посту глави Укрзалізниці обіцяє використовувати свій досвід на благо українського підприємства і провести реформу залізничної сфери. Громадянин Болгарії.

Володимир Жмак
Член наглядової ради аеропорту Борисполя. Соратник Саакашвілі – в 2015-2016 роках працював заступником голови Одеської обладміністрації. Був топ-менеджером компанії ТНК-ВР, однієї з лідерів на світовому ринку видобутку нафти. Також Жмак працював радником президента компанії Київстар та протягом 7 років перебував у складі наглядової ради компанії.

Олександр Перцовський
В даний момент займає посаду заступника директора Укрпошти. Раніше намагався очолити Укрпошту, однак посів лише друге місце в конкурсі. Був топ-менеджером компанії DHL в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Має досвід роботи в сферах логістики, рітейлу, фармацевтики і автоіндустрії в різних країнах.

Історію з кандидатами потролив депутат Максим Бужанський, який написав наступне:

“Конкурс на посаду глави Укрзалізниці нагадує історію про короля Артура.

У тій частині, коли кожен перехожий міг спробувати висмикнути з каменя меч, і, якщо вийде, стати королем.

З якого хрена іноземні громадяни повинні мати право очолити держ. монополію, загадка.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Оцените статью
Добавить комментарий