Сьогодні буде про це оглошено! Після 5 років війнu, ввечері рішення по Донбасу прuйнято

Ввечері в telegram-каналі «Незигарь» з’явився досить докладний і несподіваний інсайд, в якому він повідомляє, що рішення по ситуації на Донбасі прийнято в Кремлі і практично узгоджено з європейськими лідерами – «Мінськ – 2» Росією буде виконаний в найближчим часом.

Як пише відомий кремлівський інсайдер, Меркель і Макрон погодилися приїхати в Москву провести бліц-переговори з Путіним.

Якщо коротко підсумувати натяки «Незигаря», то повідомляється, що Меркель і Макрон хочуть і готові дружити з Путіним проти Трампа, але цій дружбі заважає ситуація з Україною, яку «треба терміново вирішити».

Якщо докладніше, то «Незигарь» повідомляє, що Кремль готовий до виконання «Мінська – 2», Європа теж зробила перші кроки. Як приклад таких кроків інсайдер вказує заморозку арешту активів «Газпрому» і відхилення ЄС підтримки секторальних санкцій проти російських компаній за останнім «списку трьох».

Також інсайдер включає в цей список виділення ЄС чергового траншу на реформи в Україні на 1 мільярд доларів, рішення про яке було прийнято напередодні

Оцените статью
Добавить комментарий