Стилісти вважають, що колекція кросівок колаборації Adidas & Prada — провальна

Україна

Бренди вирішили випустити культову модель кросівок Superstar.

В останні кілька років бренди все частіше співпрацюють і випускають спільні колекції. Тільки деякі розкуповують за лічені години, а інші припадають пилом роками. До останнього провального запуску можна сміливо віднести колаборацію Adidas і Prada, інформує Ukr.Media.

Бренди вирішили випустити культову модель кросівок Superstar з логотипом Prada. Частина шанувальників Adidas зраділи подібній співпраці, адже тепер можна буде купити улюблену пару в іншому кольорі. Однак такої колаборації раді не всі.

На думку експертів, запуск вийшов більшою мірою жахливим через те, що Prada не внесли нічого нового або того що запам'ятовується в дизайні, крім логотипа і цінника. Так, відтінки кросівок вийшли класичними: чорно-біла колірна гамма завжди буде користуватися популярністю через свою універсальність. Однак переплачувати тільки через обмежену партію та інше забарвлення просто не має сенсу.

До того ж, як стверджують стилісти, можна сміливо замовляти кастомізацію класичних Superstar у професіоналів і вийде нітрохи не гірше: адже принт і малюнок розробляється під кожного клієнта індивідуально.

Оцените статью
Добавить комментарий