У небі над Китаєм з’явився справжнісінький Хогвартс, однак цю магію створили не чаклуни, а природа

Україна

Над Китаєм в небі виник літаючий Хогвартс, змусивши місцевих жителів повірити в диво.

В один з вересневих днів, 11-го числа, в китайському місті Цзинань провінції Шаньдун сталося, як місцеві жителі подумали, диво, інформує Ukr.Media.

У небі вони побачили літаючу будівлю, яка дуже підозріло була схожа на школу чарів та чаклунства Хогвартс, відому за серією книг Джоан Роулінг про Гаррі Поттера.

Користувачеві сайту Weibo (китайському аналогу Twitter) вдалося зняти на камеру і опублікувати у себе в профілі.

Багатьох вразила будівля в небі з трьома загостреними вежами й одразу ж викликала асоціації з Хогвартсом:

  • Невже Хогвартс все ж існує?
  • Якось погано працює Міністерство магії, раз таке відбувається.

Але тих, хто повірив, що магія дійсно існує, чекало розчарування. Літаючий замок виявився всього-на-всього природним явищем-міражем, а в цьому випадку міражем «літаючого міста».

Зазвичай таке явище відбувається, коли повітря стає вологим і набагато теплішим ніж водойми, які розташовані поблизу. Через цю різницю промені світла заломлюються, переходячи з однієї площини в іншу, і створюють відображення в небі. Так будівлі і можуть несподівано з'явитися в хмарах, як це сталося в Китаї в 2017 році.

Деякі місцеві жителі навіть припустили, що за будівля могла відбиватися в небі 11 вересня. Швидше за все, це був житловий комплекс, виконаний в європейському стилі, який знаходився в двох кілометрах від місця зйомки.

Доказ тому — фото будівлі. Так що єдиною магією, яка відбулася — це лише диво природи.

Оцените статью
Добавить комментарий