Вона закохалася без пам’яті в колегу. Допомагала в роботі, прикривала його косяки, підгодовувала, знала всі його проблеми і секрети. До того дня, доки коханий не просив її допомогти вибрати обручку для іншої

Новини

Ви знаєте, що таке френдзона? Зазвичай хлопці скаржаться, що незаслужено потрапляють в неї. Але тут історія інша. Моя подруга провела в ній три роки. Закохалася без пам’яті в колегу. Допомагала в роботі, прикривала його косяки, підгодовувала, знала всі його проблеми і секрети. І увага, апогей – вислуховувала його стогони про те, що він в глибокій френдзоні в іншої дівчини.

Щоразу, коли подруга його рятувала, він безмірно був вдячний і постійно говорив, як це чудово, що вони друзі. Я спостерігала, як він затишно влаштувався на шиї моєї подруги, але та нічого не хотіла чути. До того дня, доки коханий не просив її допомогти вибрати обручку для своєї мадам.

Подружка навіть не відмовила, просто посилаючись на погане самопочуття, а потім я весь вечір витирала туш з обличчя вбитої горем дівчинки. Таких вечорів було ще багато, але зате вона поступово оговталася. Спочатку стала відмовляти «другу» в допомозі, потім і спілкування зійшло нанівець. Того не влаштував цей стан речей і він не давав подрузі проходу.

Нарешті вона втомилася бігати від нього і розповіла все як на духу. Не знаю, що він тоді подумав, може, злякався або ще що, але переслідувати її перестав. Через тиждень подруга примчала до мене з величезним букетом троянд, сяючи як нова копійка. Товариш дозрів і став залицятися. Не знаю, чим це закінчиться, але я рада бачити її такою щасливою.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Оцените статью
Добавить комментарий