Як правильно вибрати декоративний олівець для очей

Україна

На що слід звернути увагу, вибираючи олівець для очей.

Абсолютно всі представниці прекрасної статі люблять, коли їх погляд виразний і спокусливий, а чоловіки не можуть встояти перед цими чарами. Звичка фарбувати або підводити очі бере свій початок ще з часів Клеопатри. Зараз же, ця звичка, не те що не втратила своєї актуальності, а навпаки досягла значних висот. Це обумовлено появою безлічі різних технік візажу, видів стрілок, способів підкреслити очі, інформує Ukr.Media.

Але є один дуже делікатний момент: якість макіяжу, безпосередньо залежить від якості косметики, тому що якісна косметика лягає на шкіру ідеально, не скочуючись, не викликаючи алергічну реакцію і не робить негативний вплив на шкіру.

Тому ми вирішили розповісти вам про те, на що слід звернути увагу, вибираючи олівець для очей.

Матеріал

У першу чергу, потрібно приділити пильну увагу матеріалу, з якого зроблений олівець. Він повинен бути виготовлений з цільного дерева. Якщо ж його базовий матеріал — спресована тирса, то у даного б'юті-продукту дуже низька якість, що може привести до алергічних реакцій і запалень.

Грифель

Слід уважно вивчити цей аспект. Якщо грифель косметичного олівця покритий білим нальотом або має плями, то це значить, що в олівця закінчився термін придатності або зберігання було неправильним.

Кришка

Ще один банальний, але вагомий показник — це кришечка. Потрібно звернути увагу на те, як вона фіксується, якщо погано, то це говорить про погану якість олівця. Кришка повинна добре фіксуватися.

Текстура

Ідеальний олівець для очей — він і не дуже м'який і не дуже твердий, в цьому аспекті потрібно шукати золоту середину. Занадто м'який грифель у олівця буде лягати на шкіру дуже жирним і розпливчастим шаром, а надто твердий грифель — травмує ніжну шкіру навколо очей.

Пробник

Завжди використовуйте пробник, щоб не купувати кота в мішку. Ви маєте на це право. Нанесіть проник на шкіру і подивіться як лягає олівець, яку лінію він малює. Якісний олівець наноситься легко і залишає після себе однорідну чітку лінію, без вкраплень.

Якісна косметика — запорука гарного і стійкого макіяжу, а також гарної шкіри. Тому будьте уважні і пильні.

Оцените статью
Добавить комментарий