З яких причин мамі й доньці варто носити однакові кільця

Україна

Є певний зиск у тому, щоб носити однакові кільця з мамою.

Фемілі-лук — це одне. А однакові кільця ми більше звикли бачити все ж таки на подружжі, ніж на мамі з донькою. Але є думка, що вибір парних аксесуарів найкращим чином вплине на долю обох, інформує Ukr.Media.

Якщо дівчинка носить таке ж саме кільце, як у мами, то це дуже зворушливо

Мамі приємно, що оточуючі розчулюються через такі теплі відносини, а то й трошки заздрять. Адже зрозуміло, що якщо донька намагається робити все так, як мама, та для неї — справжній приклад, авторитет і дуже важлива фігура.

Кільце — це магічна прикраса, стосовно якої є дуже багато прикмет

Одна з них свідчить, що якщо донька одягне таке ж саме кільце, як у мами, то повторить її щасливу долю: одружиться з коханим чоловіком і народить доньку. А, можливо, і не лише доньку. Нещасливу долю при цьому дівчинка не скопіює. Тож це такий собі оберіг від найкращої людини.

Якщо мати і донька носять однакові кільця, то ймовірність, що вони посваряться, стає значно меншою

Зазвичай стосунки матері і доньки суперечливі, є розбіжності у думках, виникає багато проблем. А однакові кільця щоразу нагадують: ви одна родина, найближчі люди. Такий нехитрий прийом допомагає обом зблизитися, стати на місце іншої і прийняти її позицію.

Це просто гарно

Зараз є модними парні речі. Наприклад, мама з донькою можуть одягнути однакові купальники або сукні. І дуже милим доповненням до них будуть однакові кільця.

Це допоможе заощадити

Якщо ви купуєте прикраси у одній ювелірній компанії, то за умови придбання другої зазвичай робиться знижка. Тож це вигідно у фінансовому сенсі, як і будь-який "опт".

Вас можуть прийняти за подружок або сестер

Якщо ви підете кудись разом, то це полестить, у першу чергу, мамі. Адже у наш час жінки стежать за собою і часто виглядають молодше за свої роки.

А якщо ви перебуваєте далеко одна від одної, то, дивлячись на кільце, додатково згадаєте про дорогу вам людину.

Оцените статью
Добавить комментарий