“Земля гуде під ногами”: У Балаклії прозвучали гучні вибухи на військових складах

Новини

У Харківській області в районі Балаклійського військового арсеналу сталися вибухи. Про це повідомив мер Балаклеї Іван Столбовий.

“Поодинокі вибухи прогриміли на Балаклійському арсеналі. Зараз там знаходиться командир військової частини, пожежна частина наша, ДСНС. Вони оцінять ситуацію – і потім буде більш докладна інформація. Ситуація незрозуміла. Це сталося 20-30 хвилин назад”, – сказав Столбовий. Пише korupciya.com

 

Нагадаємо, в березні 2017 року Балаклії Харківської області спалахнула пожежа на складах боєприпасів, вибухівка стала детонувати. Була організована евакуація жителів з 7-кілометрової зони ураження (пізніше її розширили до 10 км). Над небезпечною зоною були заборонені польоти, обмежено рух на дорогах. СБУ кваліфікувала інцидент як диверсію. Через півроку розслідування на той час генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що був встановлений факт того, що з території Росії прибув безпілотник, який скинув термобарічні заряди, які стали причиною вибуху під Балаклією.

 

3 травня 2018 року на військових складах в Балаклії Харківської області сталася ще одна пожежа. У Генеральному штабі тоді розповіли, що на колишній технічній території 65-го арсеналу в Балаклії загорілася трава. Там проводили роботи по очищенню і розмінуванню залишків снарядів в результаті торішньої пожежі, і почалася нова пожежа. Правоохоронці розслідували інцидент як недбале ставлення до військової служби.

Оцените статью
Добавить комментарий